Preț redus!
Nou Modul XFP Single Mode Optical Transceiver DWDM MRV 40km Mărește

Modul XFP Single Mode Optical Transceiver DWDM MRV 40km

xfp-dwir204-54r-refurbished

Recondiționat

Stoc limitat pentru Modul XFP Single Mode Optical Transceiver DWDM MRV 40km. Produs refurbished cu garantie.

Mai multe detalii

Garantie 1 an Garanție 12 luni
Produs IT Premium Produs NOU
Stocuri limitate Stoc limitat
Livrare rapida Livrare în 24h/48h


*Toate prețurile afișate sunt în RON și includ TVA

399,00 lei

Preț vechi:

599,00 lei

Reducere:

-200,00 lei

Stoc limitat, livrare în 24h/48h
Cantitate:

Comanda fără cont durează 1 minut!
Comanda telefonică 0736.650.652
Comandă sau obține informații și pe:

Descriere

Modul XFP Single Mode Optical Transceiver DWDM MRV 40km

MRV

XFP-DWIR204-54R

40KM DWDM

Class 1

Specificații

Stare produs Produs REFURBISHED
Garantie 12 luni